Nasza firma

Firma AKM Michoń powstała w celu kompleksowej realizacji zleceń z zakresu odwiertów będących dolnym źródłem dla pomp ciepła. Odwierty realizujemy w postaci głębokich odwiertów.

Myślą przewodnią naszej firmy jest realizacja nawet najbardziej skomplikowanych zleceń z zachowaniem najwyższej jakości usług. Duma naszego przedsiębiorstwa jest zadowolenie naszych Klientów oraz bezawaryjność wykonywanych instalacji. Nasi pracownicy zdobywali doświadczenie podczas realizacji wielu skomplikowanych projektów o mocach od kilku do kilkuset kilowatów.

Nasz park maszynowy składa się nowych specjalistycznych wiertnic oraz wysokowydajnej sprężarki firmy Atlas Copco, która stosowana jest przy największych przedsięwzięciach w całej europie. Obecnie jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw wykonujemy odwierty pod pompy ciepła o głębokości 200 metrów.
Nasz specjalistyczny sprzęt, jeden z najnowocześniejszych w Polsce, pozwala nam realizować zadania w każdych warunkach do 200 metrów głębokości. Nasze wiertnice są w stanie pracować w każdym terenie, na którym realizowana ma być budowa dolnego źródła dla pomp ciepła. Prace wykonujemy na terenie całego kraju, głównie na terenie województwa opolskiego, dolnośląskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, łódzkiego, śląskiego i małopolskiego.
Odwierty pod pompy ciepła wykonujemy w zależności od warunków geologicznych technologią płuczkową lub sprężonego powietrza, specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam realizować wszystkie zlecenia w każdym terenie w Polsce.

Zabudowa odwiertów wykonywana jest przy użyciu najwyższej jakości sond – głównie szwedzkiej firmy MUOVITECH, dającej 50 lat gwarancji na szczelność kolektorów, ale również innymi wysokiej jakości sondami firm ASPOL oraz REHAU.

Nasza oferta obejmuje:
• wykonanie odwiertów pionowych na potrzeby dolnych źródeł dla pomp ciepła technologią płuczkową lub sprężonego powietrza.

W ramach powierzonych zleceń możemy na życzenie Inwestora wykonać:
• obliczenia strat ciepła budynków,
• projekt robót geologicznych,
• nadzór geologiczny,
• powykonawczą dokumentację geologiczna,
• połączenia poziome instalacji dolnego źródła,

Wszystkie prace wykonywane są zgodnie z obwiązującymi normami i przepisami w zakresie prac górniczych i geologicznych. Zatrudniamy kadrę zgodnie z wymaganiami stawianymi przez szczegółowe przepisy prawa.

Zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który przygotuje ofertę spełniającą Państwa wymagania.

Zadzwoń teraz +48 601 66 33 99

Dowiedz się więcej na temat pomp ciepła i ekologicznych rozwiązań

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Zapraszamy do kontaktu