Odwierty pod pompy ciepła Opole, Opolskie

Od jakości realizacji odwiertów zależy efektywna eksploatacja pomp ciepła. Dlatego warto zdecydować się na usługi proponowane przez obeznane w tej dziedzinie przedsiębiorstwa. Odwierty pod pompy ciepła w wykonaniu firmy AKM Michoń to gwarancja profesjonalizmu oraz niezawodności instalacji. Posiadamy wszystko, co potrzebne do wysokiej klasy wiercenia geotermalnego, a więc: skandynawską technologię, nowoczesny park maszynowy, wykwalifikowaną kadrę oraz wieloletnie doświadczenie.

Profesjonalne odwierty pod pompy ciepła Opole

Prace geologiczne potrzebne do wykonania wiercenia muszą odbywać się zgodnie z obowiązującymi przepisami. Przykładamy do tego szczególną wagę. Odwierty do pomp ciepła realizowane są przez najlepszych fachowców, którzy posiadają odpowiednie uprawnienia geologiczne, a także dozoru ruchu. Mają więc możliwość podjęcia każdej pracy potrzebnej do pomyślnego sfinalizowania projektu.

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonego sprzętu od zaufanych producentów (m.in. MUOVITECH, HAKA-GERODUR, ASPOL, REHAU). Dzięki temu odwierty geotermalne w Opolskim odbywają się szybko i bezproblemowo. Wykorzystujemy m.in. sprężarki do wiercenia oraz wiertnice. Te narzędzia zapewniają, że odwierty do pompy ciepła doskonale przygotują grunt pod dalszą zabudowę. To z kolei gwarantuje właściwą i długotrwałą pracę samych pomp.

Bezpieczne odwierty do pomp ciepła Opolskie

Dbamy o bezpieczeństwo zarówno podczas realizacji zlecenia, jak i późniejszej eksploatacji wykonanego przez nas systemu. W związku z tym stosujemy wyłącznie najwyższej jakości sondy i kolektory, dzięki którym odwierty pod pompy ciepła w Opolu i okolicach obywają się całkowicie bezawaryjnie. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi, a to czego nie da się przewidzieć powierzyliśmy ubezpieczycielowi. Posiadamy wysokie ubezpieczenie w PZU SA na wiercenia geotermalne. W razie jakiegokolwiek wypadku nasi klienci natychmiast otrzymują odszkodowanie za poniesione straty.

Odwierty do pomp ciepła przygotowują teren pod dalszą zabudowę. Dostaje ona od nas aż 50 lat gwarancji na szczelność. Jesteśmy pewni jakości kolektorów szwedzkiego koncernu MUOVITECH, dlatego udzielamy tak długiego zabezpieczenia.

Głębokie wiercenia geotermalne Opolskie

Pragniemy podkreślić, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, które mogą wykonać odwierty pod pompy ciepła w woj. Opolskim na znacznej głębokości. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym dostanie się do nawet 200 m w głąb gruntu. Ma to ogromny wpływ na wydajność urządzeń tłoczących ciecz (zazwyczaj wodny roztwór glikolu) do przetworzenia go w energię cieplną. Zasada działania pomp opiera się właśnie na wydobywaniu ciepła z gruntu. Im głębiej odbywa się wiercenie pod pompy ciepła, tym gorętszą ciecz się otrzymuje. Co równie ważne grunt poniżej 17 metrów ma bardzo stabilną temperaturę. Oznacza to, że odwierty geotermalne prawidłowo funkcjonują niezależnie od warunków atmosferycznych – a więc przez cały rok.

Spora głębokość odwiertu pod pompę ciepła w połączeniu z nowoczesnymi wymiennikami pionowymi (sondami) daje wyraźne profity: za 1 kW energii elektrycznej otrzymuje się nawet 5 kW energii cieplnej.

Korzystne odwierty pod pompy ciepła cena – Opole i całe woj. Opolskie

Inwestycja w urządzenia geotermalne jest na dłuższą metę bardzo opłacalna. Przede wszystkim odwierty pod pompy ciepła zmniejszają koszt eksploatacji domowych systemów grzewczych. Tania ciepła woda użytkowa i utrzymanie komfortowej temperatury w pokojach za niewielką cenę jest niewątpliwym plusem tego rozwiązania. Wiercenia geotermalne w Opolu i okolicach stały się więc bardzo popularne. Zwrotu kosztów poniesionych na odwierty do pompy ciepła można spodziewać się już w ciągu kilku następnych lat.

Z naszej strony oferujemy indywidualną wycenę zlecenia. Pod uwagę bierzemy takie czynniki wpływające na pracę jak głębokość wiercenia oraz zabudowa na terenie (jeśli jest). Koszt odwiertu pompy ciepła jest więc uzależniony od tego, jak skomplikowany będzie system oraz jak wysoka będzie jego wydajność.

Pozostałe zalety, jakie niosą za sobą odwierty dolne źródło Opole i całe Opolskie

Jeśli chodzi o odwierty dolne źródło to najlepszy sposób na oszczędność pieniędzy oraz ochronę środowiska naturalnego. Koszt odwiertu do pompy ciepła nie jest tak wysoki, a pozwala zachować ekologiczność budynku. W związku z tym sprawdzają się świetnie w domach energooszczędnych. Odwierty pionowe pod pompy ciepła eliminują konieczność zamawiania wizyty kominiarza (co ma swoją cenę) i zakup źródeł energii na opał.

Odwierty dolne źródło sprawdzają się dosłownie wszędzie. Niezależnie od tego, czy jest to duże miasto, czy wieś. Dlatego odwierty do pompy ciepła oferujemy nie tylko w Opolu, ale także jego okolicach. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, których interesują profesjonalnie wykonane odwierty pod pompy ciepła. Przedstawiciele firmy AKM Michoń udzielą szczegółowych informacji na temat usługi oraz doradzą najkorzystniejsze rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, ile kosztuje odwiert pod pompę ciepła w woj. opolskim!

W województwie Opolskim działamy głównie w Opolu i okolicach do 120 km. Między innymi:
Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork

Zadzwoń teraz +48 601 66 33 99

Dowiedz się więcej na temat pomp ciepła i ekologicznych rozwiązań

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Zapraszamy do kontaktu